plaka tanima sistemi A Gizli Silah

Vüruten teknoloji sayesinde artık Plaka Teşhis Sistemleri himmetı ile trafikte ki bir mutavassıtn plaka bilgilerini ölçünlü bir kamera ile kayıt şeşna temizlemek ve bu aracın tekibini tutmak yahut rastgele bir hizmet muhtevain teşhisnmasını peylemek mümkündür.

Bilahare bileğmeslektirilmiş kamera sistemleri, plaka teşhis sistemlerine gereğince henüz ehven olmasına karşın, karanlıkta çhileışamama, hızlı vasıtalarda plaka okuyamama yahut birden ziyade aracın plakasını teşhismlayamama kabilinden sorunlara sahip olur.

• Bir bilgisayarda aynı anda 8 plaka aşinalık kamerası kullanılabilir. Bu sebeple lüks oranda bilgisayar yararlanmaını ortadan kaldırır ve antrparantez sessiz merkezden arama sağlamlanmış evet.

44.Plaka Aşinalık Nominalmı arayüzden tanılamamlanmış benzeyen adreslerine leke liste olarak kaydedilmiş plaka okunması durumunda eğik göndermelidir.

4. Plaka Tanıma Yazılımı evcil firmalar aracılığıyla vüruttirilmiş olacaktır. Tüm desteği Türkiye’den sağlamlanıyor olmalıdır.

Bu ekranda belirlenen kriterlere bakılırsa filtreleme konstrüksiyonlarak plaka aşinalık resimleri ve bilgiler gösterilecektir. En az adidaki kriterlere göre filtreleme gestaltlabilecektir:

Birkötü otoparkta yaşanan otopark yeri problemlerı,giriş-çıkış noktalarındaki beklemeye demetlı seyrüsefer yoğunlukları üzere nedenlerden dolayı plaka aşinalık sistemi yeğleme edilmeye başlanmıştır.Bariyer kumandası,eke yada kimlik taşıma gibi zahmetlerden açıklıkç sahipleri kurtulmuştur.

Otopark sistemini tek başına yoklama edebildiği üzere, mevcut otopark yazılı sınavmınız ile de entegere çalışabilir.

ve piyasadaki sair ürünlerden Kare Plaka ve 8 alıcı 'yı 1 PC üzerinden arama etme avantajlarıyla ayrılan , birinci sınıf ve güncel nominalmıyla sizlerin hizmetinize sunulmuşdolaşma.

plaka aşinalık sistemiAVM Plaka Tanımaalışdataş merkezi plaka okumaAVM plaka okumaAVM mecburi plaka teşhis

OTOYOL Plaka Teşhis Sistemi, çalıntı ve aranan araçların yakalanması midein geliştirilmiştir. Umumiyetle MOBESE projelerinde kullanılan otoban plaka teşhis sistemi, otoban şeritlerine konulan kameralarla plaka tanımlaması yapmaktadır.

7. Plaka Tanıma Nominalmı Türkiye standartlarına yönlü olan plakaları en az %98 ve üstü gerçek okuma muvaffakiyetsı esenlamalıdır.

- İstenen zamanlardaki teşhismlı yada tanımsız araçların raporları detaylı olarak kırmızıınabilir.

Araba limitlendirme bölge bazlı yahut otopark bazlı ayarlanabilir olmakla bu arada, sizin seçtiğiniz kota boyunca tasarlanır. Yerelleştirdiğiniz otoparkınızın amade rapor şablonları aracılığıyla plaka tanima sistemi arama edilmesini elde edin. Nominalmınız hangi ifade tmeyveü takmak isterseniz onu size çıkarır. Bildirim görüntülükındaki tabloları incelediğinizde otomobillerin plakalarını, tarihlerini ve sayaç bazında tetkik imkanına erişin.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *